predaj na USB
121. A v našim Labirci je názov albumu, ktoré vyšlo v hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ. Naspievala ho Ženská folklórna skupina Labirčanka. "Labirčanky" na ňom naspievali 29 rusínskych piesni. Autorom týchto piesni je Michal Dobda.

CD kúpiš tu
122. Z nevyčerpateľnej studnice ľudových piesni Anrdeja Majera, alebo Topľanského parobka vám ponúkame jeho šiesty album, ktorý vyšiel v hud. vydavateľ. VIDEOROHAĽ s 16-mi piesňami. Svoje piesne rád spieval a doprevádzal na akordeóne pri rôznych oslavách a jubileách

predaj na USB
123. V roku 1976 bola založená miestna ženská skupina, ktorú viedla Helena Puzderová. V roku 1999 sa skupina rozrástla aj o mužskú spev. skup. Jej vedúcim sa stal Jozef Lazúr. FSS v roku 2009 vydala svoje prvé CD v hud. vyd. VIDEOROHAĽ, pod názvom Bartošovce valal...

124. Rómština v textoch piesni je dialekt Rómov výcho-doslovenského regiónu, rozumie mu až 70% Rómov Slo-venska. Štvorica muzikantov tvorí hudobnú skupinu Prsteň - Angrusci, ktorá v hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ vydala svoj prvý album so 14 piesňami.

predaj na USB
CD kúpiš tu
125. Prvé tóny hudobnej skupina JUNIOR začali znieť už v roku 1995. Roku 2006 vydali v hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ svoj druhý album pod názvom "Na sered Kamiunky." Nahrali a naspievali na ňom 22 rusínskych piesni, väčšinu si môžete vypočuť na CD Junior 1+2.

126. Kollárovci na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň u mnohých fanúšikov. Roku 2006 v hudobnom vyda-vateľstve VIDEOROHAĽ vydali svoje druhé CD so 16- timi piesňami pod názvom "Keď chlapci hrajú."

CD kúpiš tu
127. Miro Soták a jeho hostia - Alena Demjanová a Ján Farkaš spojili svoje sily /hlasy/ a naspievali 23 ľudových piesni. Ich hlasy doprevádzala Ľudová hudba Železiar. Roku 2006 toto dielo vyšlo v hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ ako 127 titul v poradí.

CD kúpiš tu
128. V hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ vyšlo ďalšie zaujímavé dielo JOŽKOJOŽKA a vokálne duo ADJA. Jozef Varga alias JožkoJožka sa nám prihovára ako cigánka Araňa so svojimi šiestimi vstupmi, spevom medzery vypĺňajú A. Majtnerová , J. Koščák a hostia.

129. Kollárovci na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň u mnohých fanúšikov. Roku 2006 v hudobnom vyda-vateľstve VIDEOROHAĽ vydali svoje prvé CD so 20- timi piesňami pod názvom "Z Kolačkova parobci."

predaj na USB
130. ĽH Bystrianka vznikla v roku 1990, prezentuje ľudové piesne z rôznych regiónov a dôraz kladie na prezentovanie autentického folklóru. Roku 2007 v hudobnom vydava-teľstve VIDEOROHAĽ vydáva svoje druhé CD s 13-timi piesňami pod názvom "Z každého rožku trošku..."

CD kúpiš tu
131.  Muzika Bratia Jendrichovskí z Novej Ľubovne vznikla v roku 1999, v hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ vydáva svoje prvé CD pod názvom "Cija to dzefcina". Na tomto CD sa nachádza zmes ľudových piesni prevažne z východného Slovenska.

132. Ton z Medzilaboriec je hudobná skupina, ktorá v hudobnom vydavteľstve VIDEOROHAĽ, vydala dva albumy, ktoré sa vypredali a tak ich obsah vyšiel znovu a to spolu na CD Ton z Madzilaboriec 1+2. Hudobníci Michal Belej, Marek Gonos, Rasťo šepták, Marián Dobda, Edo Hirka

133. Kappa je hudobná skupina, ktorá v hudobnom vydavteľstve VIDEOROHAĽ, vydala dva albumy, tie sa vy-predali a tak ich obsah vyšiel znovu a to spolu na CD Kap-pa 1+2. Hudobníci - Jozef Streňo, Peter Pastir, Lucia Krý-dová, Jozef Sobota, Pavol Streňo a Marianna Demčáková

CD kúpiš tu
134. Pevne verím, že toto moje CD zviditeľni rusínsku národnosť, obec Chmeľová, región horného Šariša a okolia, to sú slová Marianna Železnej od detstva sa prezentuje s rusínskou piesňou a ktorá roku 2007 vydala svoje prvé CD v hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ.

CD kúpiš tu
135. Problem je hudobná skupina, ktorá v hudobnom vydavteľstve VIDEOROHAĽ, vydala dva albumy, tie sa vy-predali a tak ich obsah vyšiel znovu a to spolu na CD Pro-blem 1+2. Na tomto výber nájdeme 33 šarišských a rusínskych piesni.

CD kúpiš tu
136. Hudobná skupina BIKAVÉR z Nižného Hrušova v okresa Vranov na Topľou vydali roku 2009 v hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ svoju štvrtý album pod názvom Hrušovské hudaci. Podieľali sa na nej Miro Marcin a Rado Hreško, Ján Žofčák a Peter Žofčák.

predaj na USB
137. Všetci sme bývalí členovia FS Kalina a speváckej skupiny Riava. V období stagnácie FS Kalina a speváckej skupiny Riava sme v túžbe po speve vytvorili v auguste 2005 samostatnú spevácku skupinu Lelija. Roku 2009 vydali svoje druhé CD v hud. vydavateľ VIDEOROHAĽ.

CD kúpiš tu
138. Zakladateľom ĽH Zamiškovci z Kolačkova roku 1998 je Pavol Zamiška. Roku 2007 vydávajú v hudobnom vyda-vateľstve VIDEOROHAĽ svoje tretie CD, tentokrát svoju ĽH obohatili o nového člena s ozembuchom. Na tomto CD, ktoré je stále v predaji si môžeme vypočuť 11 piesni.

CD kúpiš tu
139-tym CD v poradí, ktoré vyšli v hudobnom vydava-teľstve VIDEOROHAĽ, patrí titulu Ach mamičko moja, ktorý nahrala skupina Dual Relax v hudobnom štúdiu v Bardejove. Hudobníci - Martin Kanaloš, PaedDR. Jozef Berežňák, Matúš Varga.

CD kúpiš tu
140. Prvé tóny hudobnej skupina JUNIOR začali znieť už v roku 1995. Roku 2007 po dvoch úspešných tituloch vydali v hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ svoj tretí album pod názvom "Hojže chlopci veselo" Nahrali a naspievali na ňom 19 veselých rusínskych piesni.

CD kúpiš tu
141. Junior je hudobná skupina, ktorá v hudobnom vydavteľstve VIDEOROHAĽ, vydala dva albumy, tie sa vy-predali a tak ich obsah vyšiel znovu a to spolu na CD Junior 1+2. Na tomto výber nájdeme 31 šarišských a rusínskych piesni.

CD kúpiš tu
142. CD Zelena bučina vyšlo roku 2008 v hud. vydavateľ. VIDEOROHAĽ pod názvom Pod názvom Ponyže Svydnyka. O text a hudbu sa postaral Ladislav Macko a do hudob-ných podkladov od Mgr. M. Strončeka a Jozefa /Bo-ba/ Bartka naspievali Mgr. Miloś Stronček a Eugénia Kosťová.

CD kúpiš tu
143. Hudobná skupina POHODA sa nám predstavuje CD, ktoré vyšlo vo vydavateľ. VIDEOROHAĽ pod názvom Dobrý večar.Obsadenie POHODA: Jozef Haniš - klávesy a spev, Valika Zoľáková - spev, Marek Hudák - bassgitara a spev, František Gbur - saxofón.

CD kúpiš tu
144. V roku 2008 hud. vydavateľstvo VIDEOROHAĽ vydalo CD  skupiny Excellent  pod názvom Krásny čas. Obsahuje aj dva videoklipy pre PC. Obsadenie kapely: Martin Tkáč, Jozef Sedlák, Ladislav Balog, Jozef Gromina Zdenka Arendášová. Na albume nájdeme14 šarišských piesni.

predaj na USB
145. titulom , ktorý vyšiel roku 2008 v hud. vydavateľstve VIDEOROHAĽ je Gamma. Názov albumu s 31 piesňami je Darmo, mamo, darmo... Obsadenie skupiny - Peter Pastir - klávesové nástroje, spev, Igor Magura - bicie, spev, Jozef Sobota - gitary, spev a Jaroslana Hubcejová spev.

146. Kollárovci na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň u mnohých fanúšikov. Roku 2008v hudobnom vyda-vateľstve VIDEOROHAĽ vydali svoje tretie CD so 18- timi piesňami pod názvom Hej, tam od Tater ."

CD kúpiš tu
147. Východniarske piesne Sequencer: Ján Bryndza, Husle: M. Vaňuga, Zvuk: Radoslav Kunec Skvelé pokračovanie nadväzujúce na predchádzajúce tri tituly, ktoré vyšli v hudobnom vydavateĺstve VIDEOROHAĽ. Na albume nájdeme 16 šarišských a rusínskych piesni.

CD kúpiš tu
148.V hud. vydavateľstve VIDEOROHAĽ vyšlo CD Lívie Vansačovej a jej hostí, doprevádza  hudba FS ZEMPLÍN. Na CD sú zaradené piesne zo Spiša, piesne zo Šariša, piesne z Poráča, piesne z Plavnice, piesne zo Zemplína, dokonca a jrusínske, svadobné.

predaj na USB
149. Hudobná skupina vznikla v roku 1997. Roku 2008 v hudobnom vydavateľstve VIDEOROHAĽ nahrali album s 24 šarišskými a rusinskými piesňami. V tom čase ju tvorili štyria členovia: Danka Boguská, Jaroslav Gambaľ, Tomáš Sobek a Milan Šutor.

CD kúpiš tu
150. Hrá ĽH ŽELEZIAR, spieva Folklórna skupina ŠAČA-NKA. ŽSS ŠAČANKA bola založená v roku 1983 a toto jubilejné CD vzniklo pri príležitosti jej 25 výročia. Roku 2008 vydali v hudobnom vydavateĺstve VIDEOROHAĽ album pod názvom "Tak špiva Šačanka". č