(Ne)Zverejniť video zhotovené mobilom na sociálnych sieťach ?

Bežné svadobné kapely a ľudové hudby sa potrebujú prezentovať čo najširšiemu publiku. Od každej kvalitnej prezentácie (reklamy) totiž závisia ich ďalšie produkcie a ich prežitie v konkurenčom prostredí. S príchodom modernej technológie sa pre nich vytvárajú nové príležitostí v interne-tovom prostredí.

V súčasnej dobe sa na zhotovenie audio alebo video záznamu najbežnejšie využívajú klasické mobily a na sociálnych sieťach dennodenne pribúdajú nové takto zhotovené videozáznamy. Kvalita týchto záznamov je nevyhovu-júca. Zvuk je skreslený, alebo prebudený, chýbajú basy. Obraz je točený bez statívu priamo „z ruky“, teda divák má z mihotajucého sa obrazu zlý pocit.

Nuž teda zverejniť video zhotovené mobilným telefónom na sociálnych sieťach ? Odpoveď znie NIE.

Môžete oponovať argumentom, že aj zlá reklama je reklama. V tomto prípade to však neplatí. Takto zhotovené videá dobrej kapele škodia
a nielen konkurencia, ale aj priatelia vedia na sociálnych sieťach nepriaznivo zosmiešniť celý príspevok. Aj preto profesionálne kapely pred vytúpením ohlasujú zákaz natáčania, alebo úplné vypnutie mobilných telefónov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *